Дерматолог
Авто Світ

Жителі Шосткинської громади можуть безоплатно забирати рештки після заготівлі деревини

Офіційно 14:42, 9.12.2024
 Поділитися

Поділитися в

На засіданні ради оборони Сумської області підтримана пропозиція щодо надання дозволу самостійного збору населенням деревини паливної для побутових потреб домогосподарств в межах області на території лісових ділянок «Сумиоблагролісу» з урахуванням безпекової ситуації. Про це повідомляє Шосткинська районна державна адміністрація.

Збір порубкових решток здійснюватиметься  щотижня у вівторок та четвер з 10.00 до 16.00  з урахуванням безпекової ситуації та за обов’язкової присутності уповноваженого представника постійного лісокористувача (для Шосткинської громади – ДП «Шосткинський агролісгосп»).

Уповноважений представник від ДП «Шосткинський агролісгосп»  –  Ничипоренко Дмитро Павлович, тел. 0977445619.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору