Жителі Шосткинської громади можуть безоплатно забирати рештки після заготівлі деревини
Поділитися в
Копіювати посилання
На засіданні ради оборони Сумської області підтримана пропозиція щодо надання дозволу самостійного збору населенням деревини паливної для побутових потреб домогосподарств в межах області на території лісових ділянок «Сумиоблагролісу» з урахуванням безпекової ситуації. Про це повідомляє Шосткинська районна державна адміністрація.
Збір порубкових решток здійснюватиметься щотижня у вівторок та четвер з 10.00 до 16.00 з урахуванням безпекової ситуації та за обов’язкової присутності уповноваженого представника постійного лісокористувача (для Шосткинської громади – ДП «Шосткинський агролісгосп»).
Уповноважений представник від ДП «Шосткинський агролісгосп» – Ничипоренко Дмитро Павлович, тел. 0977445619.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: