Жителі 12 сіл Новгород-Сіверського району підпадають під обовʼязкову евакуацію
Поділитися в
Копіювати посилання
29 грудня на Раді оборони Чернігівської області ухвалили рішення про обовʼязкову евакуацію з 14 прикордонних сіл. Йдеться про Новгород-Сіверську, Семенівську, Сновську і Городнянську громади. Про це інформує голова Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Він зазначив, що таку необхідність вбачають саме військові. Попри реальну загрозу, там досі мешкає 300 людей.
Населенні пункти Новгород-Сіверського району, які підпадають під обовʼязкову евакуацію:
Новгород – Сіверська міська територіальна громада:
- с. Грем’яч;
- с. Богданове;
- с. Бучки;
- с. Буда-Вороб’ївська.
Семенівська міська територіальна громада:
- с. Архіпівка;
- с. Гремячка;
- с. Костобобрів;
- с. Тимоновичі;
- с. Сергіївське;
- с. Галаганівка;
- с. Залізний Міст;
- с. Лісківщина.
Жителів цих сіл поінформують про місця збору. Розроблено спеціальні евакуаційні маршрути, є транспорт. Розселення евакуйованих – обовʼязкова умова. Гарантовані місця для тимчасового проживання.
Евакуацію мають завершити за 30 днів.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: