Житель Чапліївки перетворив присадибну ділянку на виноградну долину

 Поділитися

Поділитися в

Олег Удовенко живе у с. Чапліївка Шосткинської громади. Чоловік власними силами заклав на своїй присадибній ділянці дивовижний виноградник. Розпочалось все з подарованої йому «чортової дюжини» саджанців, привезених з Полтави у 2015 році. Неочікувано для самого Олега Володимировича догляд за «чортовою дюжиною» викликав в нього захоплення, яке з кожним роком лише набирало обертів та непомітно переросло у власну справу, якій нині присвячує весь вільний час.

Сьогодні плантація пана Олега налічує 65 кущів. З них 63 куща різних сортів від ультра ранніх до пізніх: «Юнкер», «Восторг», «Рута», «Рожева димка», «Подарунок Запоріжжя», «Кеша», «Юпітер», «Сенатор», «Ванюша», «Аркадія» та багато інших.

Перший врожай ультра ранніх сортів господар починає збирати вже після медового спасу. Грона окремих сортів винограду сягають ваги від 1,5 до 2 кілограмів.

Працює Олег Володимирович завжди самотужки та з неабияким натхненням. Каже, найбільше задоволення отримує, коли виходить вранці з філіжанкою запашної кави до винограднику та «кайфує» від результату своєї праці.

За матеріалами Відділу розвитку АПК Шосткинської міської територіальної громади

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору