“Зеленим коридором” на Сумщину завезли 500 тонн гуманітарного вантажу
Поділитися в
Копіювати посилання
Про це у Фейсбуці повідомляє голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький.
“Постійна взаємодія волонтерських центрі і штабів – це справжня мережа допомоги… користуючись “зеленим коридором” на Сумщину приїхало 500 тонн гуманітарного вантажу! І основному це медикаменти, продукти харчування, дитяче харчування та інше. Розвантажуємо. Працюємо. Незабаром допомога буде у кожного, хто її потребує”, – пише очільник області.
Нагадаємо, три дні на Сумщині діяли “зелені коридори”. За цей час вдалося вивезти понад 60 тисяч людей.
Домовленостей щодо дії коридору 11 березня з окупантами не досягнуто.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: