Дерматолог
Авто Світ

Здайте кров захисникам, тоді отримаєте зарплату: росіяни поширюють фейк від імені АТ “Сумиобленерго”

ІПСО, Суспільство 16:23, 14.08.2024
 Поділитися

Поділитися в

Від імені АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» невідомі особи поширили оголошення. У ньому, зокрема, йдеться, що українська армія понесла великі втрати під час наступу на курську область. Аби нібито  підтримати захисників, компанія просить своїх працівників здати кров, і лише тоді енергетики зможуть отримати зарплатню. Довідку про здачу крові треба принести до відділу персоналу, якого насправді в компанії немає.

В енергопостачаючій компанії запевняють, дане оголошення – фейк!

“АТ «СУМИОБЛЕНЕРГО» не розміщувало це оголошення. Тим більше – у нас немає відділу персоналу, про який йдеться в тексті. Всі працівники енергокомпанії про це знають, і не допустили б такої помилки. Пам’ятайте, росія веде війну на кількох фронтах, у  тому числі – інформаційному. Маємо бути пильні!”, – ідеться в повідомленні АТ “Сумиобленерго”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору