Дерматолог
Авто Світ

Збірна Сумської області, у складі якої були і шосткинці, стала переможцем Чемпіонату України з лижних гонок

Знай наших!, Спорт 09:34, 12.03.2024
 Поділитися

Поділитися в

З 2 по 9 березня у місті Сколе, що на  Львівщині, на навчально-тренувальній базі “Тисовець” тривав Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь 14 команд із різних регіонів України, зокрема і з Сумської області.

У підсумку саме команда нашої області посіла перше місце.

За команду-переможницю виступали спортсмени відділення лижних гонок Шосткинської КДЮСШ “Барса”, повідомляють у спортшколі.

У спільну скарбничку нагород Нікулін Богдан приніс 3 золотих та 1 срібну медаль.

Павленко Марія – 2 золотих та 2 срібних нагороди.

Лишенко Дмитро – 1 золота та 1 бронзова нагорода.

Кравченко Тимофій – 3 срібла та 1 бронзова медаль.

Рябчук Олександра – 2 срібні медалі.

Борисенко Юліана -1 срібна та 2 бронзові нагороди.

Бистрицький Даниїл – 1 срібна та 1 бронзова медаль.

Команду до змагань підготували тренери відділення Шиман Дар’я, Красовський Руслан, Казановський Дмитро.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору