Збірна Шостки виборола п’ять призових місць на Чемпіонаті області з греко-римської боротьби

Знай наших!, Спорт 10:27, 21.03.2021

Нагадаємо, 13 березня у Шостці в спортзалі «Рубін» пройшов міський відбірковий турнір з греко-римської боротьби. Кращі спортсмени представили Шостку на рівні області.

Учора, 20 березня, у Сумах відбувся Чемпіонат області з греко-римської боротьби серед молодших школярів. За першість боролися 170 учасників з Сум, Конотопу, Путивлю, Бурині, у їх числі – і збірна Шостки. Учасники, віком від 8 до 13 років, змагалися у трьох вікових категоріях.

У результаті шосткинці вибороли п’ять призових місць!

Так, перші місця отримали Ярослав Маценко (вагова категорія 42 кг) та Єгор Пирогов (47 кг). Срібними призерами стали Назар Друзь (42 кг) та Арсеній Прокопенко (35 кг). Бронзу виборов Олександр Сердюк (32 кг).

Тренери юних спортсменів – Віктор Дегтяренко (КДЮСШ «Барса») та Олександр Якименко (ДГСО «ШКІД»).

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!