Дерматолог
Авто Світ

Збій у мережах “Київстар” завадить роботі всіх банків: до чого готуватися українцям

Безпека, Фінанси 12:52, 12.12.2023
 Поділитися

Поділитися в

Збій у мережі «Київстару» частково вплине на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку», але не на всю мережу.
Про це повідомив речник «ПриватБанку» Олег Серга в коментарі hromadske.

«Для загального розуміння, деяка частина усіх банків, банкоматів та POS-терміналів працює на мобільних картках. Тобто у POS-терміналі стоїть мобільна картка. Для тих терміналів, які працюють на мобільних картках “Київстару”, звісно, ця проблема впливає на їх роботу», — зазначив він.

Серга додав, що деякі банкомати також використовують мобільний звʼязок, але в банкоматній мережі «ПриватБанку» максимальний відсоток АТМ, які використовують послуги «Київстару», складає до 5%.

«Тобто на роботу банкоматної мережі це майже не вплинуло. Ми вважаємо, що максимальний ризик до 5% у нас. Це не є масовим. На частину мереж це може вплинути, але не на всю», — наголосив речник.

 За словами представника “ПриватБанку”, збій у роботі українського оператора, який трапився 12 грудня, може зачепити певну частину всіх банківських відділень (не тільки самого “ПриватБанку”), банкоматів і POS-терміналів. Річ у тім, що частина обладнання працює на картах “Київстару”, а тому тимчасово не зможе функціонувати.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору