Завтра відключення не плануються
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 6 серпня заходи обмеження споживання електроенергії застосовуватись не будуть. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що сьогодні, станом на 9.30, споживання трималосся на тому ж рівні, що й у попередній робочий день, у п’ятницю, 2 серпня.
До речі, вчора добовий максимум споживання був найнижчим за період після скасування обмежень (з 30 липня) та на 5,2% меншим, ніж у суботу, 3 серпня. Причина – прохолодна погода і традиційне зниження споживання у другий вихідний день тижня.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: