Завтра у Шостці завершується опалювальний сезон + Відео
Офіційно 13:10, 10.04.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 11 квітня, у нашому місті завершується опалювальний сезон. Таку новину повідомив начальник управління житлово-комунального господарства Геннадій Мелашенко.
Рішення про закінчення опалювального сезону було прийнято виконавчим комітетом міської ради після проведення засідання комісії з питань ТБ та НС.
«У п’ятницю протягом буде зупинятися теплопостачання», – проінформував керівник УЖКГ.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: