Завтра теж відключень не буде!
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 23 серпня, застосування відключень електроенергії не прогнозується. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що рівень споживання і далі зростає. У четвер, 22 серпня, станом на 9.30, він на 1,8 % вищий, ніж попередньої доби. Це зумовлено утриманням спекотної погоди у більшості областей. Вчора, 21 серпня, максимум споживання був на 1,4 % вищим, ніж попереднього робочого дня – у вівторок, 20 серпня.
Енергетики просять ощадливо споживати електроенергію протягом всієї доби, а особливо – у період з 16.00 до 22.00, не вмикайте в цей час кілька потужних електроприладів одночасно.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: