Завтра стартує чемпіонат Сумщини з хокею, в якому гратиме і команда Шостки + Розклад ігор (Оновлено)
Спорт 10:30, 13.01.2023
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
14 січня розпочинається чемпіонат Сумської області з хокею. У ньому гратиме і хокейна команда “Шостка”.
Як інформує ХК “Шостка”, у суботу має відбутися матч чемпіонату Сумської області групи Північ між командами ХК “Шостка” – ХК “Білопілля”. Гра повинна відбутися в м. Шостка. Але в команди Білопілля є певні проблеми, тому в іграх на виїзді не планують приймати участь. Через це матч може не відбутися.
У неділю ХК “Шостка” приймає команду ХК “Конотоп”. Конотоп не відмовляється від матчів на виїзді. Орієнтовно початок ігор в суботу та неділю об 11:00.
Прокат для відвідувачів льодового катка почне працювати з 14:00, після ігор Чемпіонату області.
Орієнтовний календар ігор. Вболівайте за наших!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: