Дерматолог
Авто Світ

Завтра – без відключень

Енергетика 19:10, 19.09.2024
 Поділитися

Поділитися в

Завтра, 20 вересня, заходи обмеження не прогнозуються. Про це інформує НЕК «Укренерго».

Повідомляється, що споживання електроенергії в країні знизилось. Сьогодні, 19 вересня, його рівень, станом на 9.30, був на 4,3 % нижчим, ніж в цей же час у середу, 18 вересня.

Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у вівторок, 17 вересня, інформує «Укренерго».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору