Завтра – без відключень
Енергетика 19:10, 19.09.2024
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Завтра, 20 вересня, заходи обмеження не прогнозуються. Про це інформує НЕК «Укренерго».
Повідомляється, що споживання електроенергії в країні знизилось. Сьогодні, 19 вересня, його рівень, станом на 9.30, був на 4,3 % нижчим, ніж в цей же час у середу, 18 вересня.
Вчора добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був таким же, як і попереднього робочого дня – у вівторок, 17 вересня, інформує «Укренерго».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: