Дерматолог
Авто Світ

Завершився юнацький чемпіонат області з волейболу. Команда Шостки – у призерах

Знай наших!, Спорт 19:21, 15.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

 У Сумах 15 грудня фінішував чемпіонат області з волейболу серед команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Участь у турнірі брали чотири команди юнаків 2008 року народження і молодші. Тривав він два дні, повідомляє Суспільне. Суми.

 14 грудня були зіграні чотири матчі турніру. Збірна команда “Авангард-КДЮСШ №2” після двох матчів набрала 5 очок, КДЮСШ “Авангард” 3 очка, КДЮСШ №2 та шосткинська “Барса” — по два очка.

 Збірна команда “Авангард-КДЮСШ №2”, яка виграла усі три поєдинки, участь у турнірі брала поза конкурсом.

“Золото” чемпіонату у підсумку з чотирма очками здобула команда КДЮСШ №2. Волейболісти спортшколи “Авангард” з трьома очками вибороли “срібло”. Шосткинська “Барса” з двома очками здобула “бронзу”, повідомив головний суддя змагань Володимир Бугайов.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору