Завдяки новому музейному проєкту Шосткинської громади «Терапія мистецтвом», можна навчитися стародавньому петриківському розпису і створити свій власний оберіг + Відео

 Поділитися

Поділитися в

В Шосткинській громаді з перших місяців війни здійснюється музейний проєкт «Терапія мистецтвом».

Як розповіла ініціатор проєкту, заступник директора краєзнавчого музею, кандидат психологічних наук Олена Чанцева-Коваленко, в рамках цієї міжнародної діяльності на онлайн-зустрічах на базі психо-соціального музейного хабу «Місце сили» в Арт-центрі вже багато шосткинців, родин військових, переселенців і українців, що вимушені перебувати за кордоном, отримали досвід побудови власних внутрішніх опор через творчість курсу «Диво Петриківки» від авторки техніки петриківського розпису в колі, переселенки з Чернігова, художниці Лілії Горбель.

Тепер нову серію майстер-класів «Петриківські обереги» мають змогу побачити всі бажаючі. Курс майстер-класів поєднує в собі уроки з елементами петриківського розпису, заглиблення у традиції літніх українських свят і традицій, а також подорожі від світлиці до світлиці Шосткинської громади.

Сьогодні до вашої уваги урок перший: «Рослинна мандала» в світлиці села Ображіївка до свята Трійці. Всього ви побачите 7 таких уроків.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору