Застосування корсету для вирівнювання спини

Здоров'я, Споживач 07:24, 25.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Застосування корсету для вирівнювання спини

Хребет людини є фактично головною опорою скелета людини. Тому завжди багато уваги приділяється правильній поставі, адже саме постава забезпечує розташування всіх органів в необхідному порядку.

Враховуючи, що щоденне життя насичене стресами та нерівномірним навантаженням, то не рідко може виникати деформація хребетного стовпа. Саме тому, для збереження його в анатомічно правильному положенні варто використовувати корсет для вирівнювання спини.

Такі корсети для виправлення постави представлені в каталозі компанії Ortomedica виготовлені з якісних матеріалів та мають відповідну сертифікацію якості.

В залежності від жорсткості корсета його можна застосовувати як для підтримки спини так і для розвантаження м’язів. Крім цього, більш жорсткі корсети допомагають підтримувати фізіологічне положення спини. Корсет для вирівнювання спини можна використовувати в таких випадках, при:

 • Остеопорозі;
 • кіфозі;
 • та крилоподібних лопатках.

Корсет допомагає не лише виправити наявне викривлення в спині, але й допомагає виробити корисну звичку тримати спину в рівному положенні.

Застосування корсету для вирівнювання спини

Корсет для спини в своєму складі має жорсткі пластини завдяки яким відбувається підтримка спинних відділів хребта. Такі корсети варто застосовувати в таких ситуаціях:

 • При ушкодженні якогось відділу хребта коли необхідна його фіксація.
 • Для зниження больового синдрому.
 • При необхідності зняти навантаження з м’язів спини.
 • Корсет з жорсткими ребрами можна використовувати навіть після травм та операцій, він сприятиме відновленню хребта.

Варто зазначити, що використовувати корсет необхідно той проміжок часу який вам рекомендує лікар. Якщо ж безконтрольно застосовувати виріб просто для своєї зручності, то це може викликати атрофію м’язів.

Варто зауважити, шо такий ортопедичний виріб необхідно носити лише вдень, вночі м’язи спини повинні відпочивати. Якщо, ж застосовувати коректор під час сну, то є ймовірність заробити ще більше проблем з хребтом.

Використовуючи корсет необхідно готуватися до пасивного стану під час його використання, адже в цей час не можна займатися спортом та виконувати інтенсивну, фізичну роботу та рухи. Якщо ж не дотримуватись цього принципу, то можна також ще більше нашкодити хребту.

Виріб не варто одягати на голе тіло, адже це провокує пошкодження та натертості шкіри, особливо це спостерігається в тих моментах коли на корсеті є якісь лямки.

Натяжіння корсету має відбуватися поступово. Ні в якому разі не можна з першого дня використання робити максимальну жорсткість корсету, такі інтенсивні методи можуть призвести до ще більшого викривлення та занадто швидкого стомлення спини.

Без корсета для вирівнювання спини практично неможливо позбутися сколіозу. Його використання є доказовим консервативним методом лікування спини.

Правильний вибір ортопедичного корсету для спини

Задля того, щоб забезпечити правильне фізіологічне положення хребта варто підібрати корсет для спини. Якщо вам важко визначитися з розміром, то спершу необхідно вдохнути і саме в цей момент виміряти окружність грудної клітини під грудьми. Якщо і після цього важко визначитися з розміром, адже він може бути проміжним, то краще обирати варіант більшого розміру і це допоможе уникнути здавлювання.  Вибраний корсет повинен відповідати таким вимогам:

 • Повинен бути виготовлений з якісної та гіпоалергенної тканини від якої не буде виникати свербіж та попрілості.
 • Бути безпечним при використанні.
 • Необхідна наявність регулювання стискання та декілька варіантів жорсткості виробу.
 • Сам матеріал повинен бути приємним до тіла, не викликати алергічних реакцій та подразнень.

Такі варіанти ортопедичних корсетів для вирівнювання спини ви можете знайти в каталозі нашого ортопедичного салону Ortomedaca. В нас лише безпечні та якісні варіанти товарів для збереження та підтримки здоров’я.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору