Дерматолог
Авто Світ

Засновник мережі супермаркетів із Шостки отримав орден «За заслуги перед Сумщиною ІІІ ступеня»

 Поділитися

Поділитися в

Учора, 7 вересня, своє професійне свято відзначали підприємці. Вони створюють робочі місця, зміцнюють економіку регіону, розбудовуючи власний бізнес, працюють над благоустроєм територій. Підприємці – гордість і міць Сумщини.

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну, коли Шосткинщина опинилася в оточенні ворога, вистояти регіону допомогла мережа супермаркетів «Оксана».

Засновники мережі, рідні брати Аветис та Сасун Овсепяни, ризикуючи власним життям, особисто провозили через ворожі блокпости, де розстрілювали автівки, до Шостки з інших регіонів продукти харчування, засоби гігієни, найнеобхідніше, аби люди могли вижити. Тоді до їхніх магазинів тягнулися черги вдячних покупців у кілька сотень метрів…

І нині супермаркети «Оксана» приватних підприємців не поступаються навіть великим всеукраїнським торгівельним мережам, ані в плані якості товарів, ані в плані широкого асортименту та лояльності цін.

У День підприємця голова Сумської облради Олексій Романько грамотою відзначив колектив мережі супермаркетів «Оксана».

Також він вручив засновнику торгівельної мережі Аветису Овсепяну орден «За заслуги перед Сумщиною ІІІ ступеня».

За повідомленням Олексія Романька 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору