Замість зниження тарифів влада пропонує компенсацію витрат за рахунок раніше виділених коштів на пільги та субсидії, – Ігор Молоток

Політика, Тарифи 12:15, 2.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

 Народний депутат від Сумщини Ігор Молоток висловив сумніви щодо дієвості провладної постанови, спрямованої на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, а також з рішенням уряду щодо виділення компенсацій на електроопалення. Політик наголошує: постанова тільки рекомендує переглянути діючі норми і не передбачає зниження тарифів та введення річного мораторію на їх підвищення, а от компенсація витрат  здійснюватиметься із тих коштів, які раніше були закладені в бюджетній статті «виплата пільг та субсидій».

«У продовження теми тарифів. Пропри те, що наприкінці минулого тижня було ухвалено провладну постанову про заходи, спрямовані на соціальний захист населення, у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги, вже сьогодні виникають великі сумніви у дієвості допомоги.

Зокрема, компенсація витрат на електроопалення буде здійснюватися з бюджетної статті «виплата пільг та субсидій».

Але, ще формуючи бюджет, ми говорили про те, що видатки на цю статтю повинні бути збільшені, і наполягаємо на цьому зараз. Наразі ж виходить, що замість того, аби знайти додаткові джерела надходжень, ми урізаємо те, що вже є», – зазначає на сторінці в Facebook Ігор Молоток.

За словами політика, депутатська група “Партія “За майбутнє”, до якої він входить, продовжує наполягати на ухваленні Постанови 4609, що не рекомендує, а скасує необґрунтовано підвищені ціни на енергоносії і запровадить мораторій на їх підвищення.

«Також вимагаємо негайного запровадження заходів щодо повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт (№4590)», – підкреслює народний депутат.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору