Замість аварійних відключень на Сумщині впровадять графіки погодинних відключень електроенергії – “віялові вимикання”, – ОВА

Влада, Енергетика 15:51, 28.10.2022
 Поділитися

Поділитися в

Голова Сумської ОВА Дмитро Живицький поінформував щодо ситуації в енергетиці Сумщини.

За його словами, відбулася спільна нарада Офісу Президента, за участі НЕК «Укренерго», обленерго, очільників областей, у яких є такі проблеми, та наших керівників громад. Під час засідання опрацювали усі можливі варіанти виходу з цієї ситуації.

Було вирішено, що з початку наступного тижня енергетики погодилися на введення графіків погодинних відключень електроенергії.

–  Тобто, замість аварійних (ГАВ), як зараз, без попереджень, будуть введені саме графіки погодинних відключень (ГПВ). У нашій області складанням цих графіків займається АТ «Сумиобленерго», – пояснив Живицький.

Голова правління АТ «Сумиобленерго» Ігор Дирбавка, запевнив: до 31 жовтня графіки затвердять та направлять до НЕК «Укренерго». Після того НЕК “Укренерго” введуть по Україні, у т. ч. в Сумській області, графіки погодинного вимкнення електроенергії (ГПВ) або так звані «віялові відключення».

– Наша частина роботи, як обласної влади, – це робота з переліком підприємств критичної інфраструктури.
Свої пропозиції ми надали енергетикам. Не менш важлива задача – дотримання так званої “соціальної справедливості”. Коли відключати електроенергію мають у всіх споживачів по черзі. А також – дотримання заздалегідь визначених графіків.
У поданих нами пропозиціях період відключення для одних споживачів – не більше двох годин поспіль, – зазначив очільник ОВА.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору