Дерматолог
Авто Світ

Замінили суглоб після перелому пальця: уперше на Сумщині зробили ендопротезування

Медицина 16:23, 29.10.2024
 Поділитися

Поділитися в

Уперше на Сумщині виконали ендопротезування міжфалангового суглоба.

Про це повідомляє Сумська міська рада.

Операцію здійснили ортопеди-травматологи КНП «Центральна міська клінічна лікарня». У операційні бригаді працювали завідувач ортопедично-травматологічного відділення № 2 Юрій Барабан, лікарі Олександр Соболєв, Іван Метейко, Олександр Шако та медична сестра Тетяна Шестакова.

До лікарів звернувся пацієнт, у якого після складного перелому ровинувся анкілоз – нерухомість суглоба через зрощення суглобових поверхонь. Це заважало чоловікові у повсякденному житті.

З моменту встановлення протезу минуло 4 місяці. Наразі пацієнт завершив курс післяопераційної реабілітації. Функції фіксації, згинання й розгинання пальця повністю відновили.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору