Замінили суглоб після перелому пальця: уперше на Сумщині зробили ендопротезування
Поділитися в
Копіювати посилання
Уперше на Сумщині виконали ендопротезування міжфалангового суглоба.
Про це повідомляє Сумська міська рада.
Операцію здійснили ортопеди-травматологи КНП «Центральна міська клінічна лікарня». У операційні бригаді працювали завідувач ортопедично-травматологічного відділення № 2 Юрій Барабан, лікарі Олександр Соболєв, Іван Метейко, Олександр Шако та медична сестра Тетяна Шестакова.
До лікарів звернувся пацієнт, у якого після складного перелому ровинувся анкілоз – нерухомість суглоба через зрощення суглобових поверхонь. Це заважало чоловікові у повсякденному житті.
З моменту встановлення протезу минуло 4 місяці. Наразі пацієнт завершив курс післяопераційної реабілітації. Функції фіксації, згинання й розгинання пальця повністю відновили.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!




Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: