Сервис Центр

Заклади вищої освіти Сумщини і провінції Шеньсі Китаю налагоджують тісну співпрацю + Фото

 Поділитися

Поділитися в

Про це зазначила тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик під час Міжнародної українсько-китайської конференції з розвитку зовнішньоекономічної співпраці у сфері надання освітніх послуг та науково-технічного співробітництва

«Візит вашої делегації ми розглядаємо як логічне продовження розпочатої облдержадміністрацією раніше роботи і сподіваємося, що наші відносини отримають новий позитивний імпульс для розвитку. Перспективними напрямками нашої подальшої співпраці у сфері освіти є розширення програм академічного обміну студентами, викладачами та реалізація нових наукових проектів», – зазначила Ірина Купрейчик під час відкриття конференції.

У свою чергу проректор Шеньського університету науки та технології Ван Хайянь висловив сподівання на зміцнення співробітництва між Україною та Китаєм: «Ми налаштовані на взаємну ефективну взаємодію у рамках проекту «Один пояс, один шлях». Маю надію, що сьогоднішній форум виведе нас на новий рівень двосторонніх відносин між провінцією Шеньсі та Сумщиною», – зазначив він.

У рамках конференції були проведені мультімедійні презентації 6 китайских університетів та 3 сумських. Представники китайської делегації протягом дня відвідають Сумський державний університет, Сумський національний аграрний університет і Сумський державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка.

За підсумками Міжнародної українсько-китайської конференції буде підписано двосторонні угоди між закладами вищої освіти Сумської області та провінції Шеньсі у сфері освіти і наукового співробітництва.

Довідково. Співпраця України з Китайською Народною Республікою у сфері освіти є одним із пріоритетних напрямів двосторонніх відносин. Основним механізмом її реалізації на міждержавному рівні є Підкомісія з питань співробітництва в галузі освіти між Україною та КНР, що утворена у 2011 році в рамках Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом КНР.

Проекти із залученням представників КНР вже декілька років реалізуються в Сумському національному аграрному, Сумському державному університету, Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору