Заклади дошкільної та загальної середньої освіти Шосткинської громади працюють у змішаному режимі + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Заклади дошкільної та загальної середньої освіти нашої громади продовжують навчання у змішаному режимі з дотриманням усіх безпекових умов. Про це на сьогоднішній апаратній нараді проінформувала начальник управління освіти Наталія Сергейко.
Вона також повідомила про те, що власними силами проведений ремонт водопостачання у школі № 5, ремонт системи теплопостачання із заміною котла у Собичівському навчально-виховному комплексі.
Підготовлені два майданчики для встановлення блочно-модульних котелень у двох закладах освіти.
Подробиці – у сюжеті
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: