Захисники Шосткинщини вітають жінок з 8 Березня!
Поділитися в
Копіювати посилання
Наші захисники з передової передали свої вітання жінкам Шосткинської громади та подякували за безмежну любов до України і за копітку працю задля перемоги у війні:
– Чарівні, милі та кохані наші жінки! Мабуть найкращим подарунком для вас в умовах сьогодення буде перемога. Тож у перше весняне свято обіцяємо вам, що неодмінно знищимо окупантів, звільнимо країну та переможемо у війні!
Хочемо подякувати кожній з вас за підтримку та турботу! Ви наш надійний тил. Разом з нами, чоловіками, ви стали на захист країни. Ми захоплюємось вашою енергією і милосердям!
Бажаємо вам здоров’я, любові, натхнення, здійснення всіх бажань, а найголовніше – мирного неба!
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: