Захворюваність на коронарівус у Шосткинській громаді продовжує зростати + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулого тижня Центр первинної медико-санітарної допомоги розпочав діагностику коронавірусної інфекції методом ПЛР-тестування. Про це під час апаратної наради повідомив директор ЦПМСД Олександр Жук.
Зі 128 зразків, відправлених на дослідження в Суми, 97 – позитивні. Відсоток позитивних результатів на COVID-19 складає 75 %. «Якщо простіше казати, то з 4 хворих на гостру респіраторну вірусну інфекцію, 3 – є носіями коронавірусної інфекції», – зазначив Олександр Жук.
За даними на 19 вересня, амбулаторно від COVID-19 лікуються 109 хворих.
На минулому тижні вакциновано 92 мешканця нашої громади.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: