На апаратній нараді проінформували, що за жовтень освітні заклади Шосткинської громади зекономили на опаленні понад 2 млн грн

 Поділитися

Поділитися в

Таку цифру учора, 6 грудня, на апаратній нараді озвучила начальниця відділу освіти Наталія Сергейко. Як вона розповіла, за жовтень використали на 609,5 Гкал тепла менше, ніж передбачалося. Для подальшої економії бюджетних коштів необхідна модернізація систем опалення та утеплення будівель, що потребує додаткових значних капіталовкладень

«Ми обстежили освітні заклади Шосткинської громади, визначили шляхи реалізації термомодернізації, але в основному всі заходи потребують фінансового ресурсу і модернізації наявної системи теплопостачання. Те, що можна відключити від опалення, приміщення, які не використовуються і не потребують термомодернізації ми відключили», – розповіла Наталія Сергейко.

Також вона додала, що наприкінці минулого тижня у Клишківському НВК встановлено новий твердопаливний котел. Тепер у навчальному закладі не повинно виникати проблем з температурним режимом.

Нагадаємо, найдорожче Шосткинській громаді обходиться опалення саме закладів освіти. На це з 10 млн грн витрачається 8. Тож міський голова Микола Нога доручив Наталії Сергейко знайти шляхи економії бюджетних коштів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору