За тиждень у Шосткинській громаді +10 нових випадків захворювання на СOVID-19. Від ускладнень помер чоловік
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформує Шосткинський районний відділ Сумського обласного центру контролю та профілактики хвороб, минулого тижня зареєстровано 14 нових хворих:
– м. Шостка – 8 (попередній тиждень – 4 нових випадки);
– села Шосткинської громади – 2 (тижнем раніше – 3 нових випадки);
– С-Будська та З-Новгородська громади – 4 (попереднього тижня – 12).
Минулого тижня від коронавірусної хвороби помер 81-річний мешканець одного з сіл Шосткинської громади. Чоловік в анамнезі мав супутні захворювання.
Захворювання на коронавірусну хворобу серед дітей протягом минулого тижня не реєструвалось (за попередній тиждень – 3 випадки).
У поточному році спостерігалось два виражені піки захворюваності: перший припав на січень-лютий, другий – на вересень-жовтень.
Помісячний розподіл кількості нових випадків COVID–19: листопад – 161 хворий, жовтень – 681, вересень – 754, серпень – 40, липень – 7, червень – 19, травень – 33, квітень – 42, березень – 312, лютий – 2582; січень – 1323.
Щоб уберегтися від коронавірусу уникайте скупчень людей, частіше мийте руки, менше торкайтесь обличчя та носіть захисну маску.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: