За тиждень у прикордонній громаді Шосткинського району вакцинували від сказу 90 домашніх тварин
Поділитися в
Копіювати посилання
Як інформує Шосткинське районне управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області, спеціалістами ветеринарної медицини прикордонних населених пунктів продовжує проводитись робота, направлена на недопущення виникнення та подальшого розповсюдження особливо небезпечних інфекційних захворювань тварин, зокрема сказу.
Так, протягом минулого тижня фахівцями Середино-Будської дільничної лікарні ветеринарної медицини Шосткинської районної державної лікарні ветеринарної медицини проводилось щеплення собак і котів в с. Очкине та м. С-Буда, зокрема вакциновано 66 собак і 24 кота.
Також вакциновано 50 свиней в приватному секторі Середино-Будської міської територіальної громади.
Крім того, триває надання лікувальної допомоги тваринам з незаразною етіологією.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: