За тиждень у 10 жителів Шосткинської громади діагностували коронавірус
Поділитися в
Копіювати посилання
Наразі у Сумській області рівень захворюваності на ГРВІ та грип на 33,7% нижче епідемічного порогу.
У Шосткинському районі – на 50% нижче епідпорогу.
У Шосткинській громаді за тиждень захворіло 376 осіб (198 дітей, 52,6%), що на 25,3% більше, ніж тижнем раніше.
Госпіталізовано лише 3,9% хворих, переважно діти. Це свідчить про легкий перебіг більшості випадків.
Про це інформує райвідділ обласного центру контролю та профілактики хвороб.
COVID-19
В області триває літньо-осіння хвиля, але темпи зростання вже сповільнилися.
За тиждень на Сумщині – 393 випадки (попередній – 416).
У Шосткинській громаді – 10 випадків, з них 3 госпіталізовані. Більшість хворих – люди 30–65 років.
У Зноб-Новгородській громаді зареєстровано перший випадок COVID-19 у людини віком 64+.
Нові варіанти вірусу
На Сумщині виявлено 4 випадки штаму Стратус (домінує в Європі).
В Україні вже підтверджено: 225 випадків Стратус та 4 випадки Німбус.
Ознак тяжчого перебігу від цих варіантів поки немає.
Фахівці наголошують, найважливішим захистом залишається вакцинація. Тим паче щеплення від COVID-19 в Україні безоплатні. Достатньо однієї дози для тих, хто не вакцинований раніше.
Додаткові дози (раз на 6–12 міс.) рекомендовані людям із ризиком тяжкого перебігу.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: