За три дні росіяни зруйнували на Сумщині три електростанції, майже 8000 абонентів повністю без світла + Відео
Поділитися в
Копіювати посилання
Станом на 23:00 вчора, 12 жовтня, повністю були відключені від електропостачання 7633 абоненти в Сумській області. Про це повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький:
– За три дні в області зруйновані 3 електростанції через російські обстріли.
Енергосистема лишається нестабільною, тривають аварійні відключення. Тобто – позапланові. Отже, скласти графік енергетикам поки технічно неможливо.
При віялових відключеннях відсутність електроенергії обіцяють не більше 2 годин поспіль.
Важливо: у часи з 8:00 до 11:00
та з 17:00 до 23:00 критично важливо споживати мінімум електроенергії!
Це дасть можливість втримати мережу та швидше стабілізувати ситуацію, – звернувся очільник обласної військової адміністрації до мешканців Сумщини.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: