За сприяння депутатів від “Опозиційної платформи – За життя” у ліцеї-інтернаті спортивного профілю оновили меблі + Відео

 Поділитися

Поділитися в

До Володимира Пилипейка, як до депутата Сумської обласної ради від “Опозиційної платформи – За життя”, звернувся директор ліцею-інтернату спортивного профілю Валерій Захарченко з проханням допомогти придбати для закладу нові меблі, бо старі вже потребують заміни.

Разом з депутатами обласної ради, колегами по партії, Миколою Войтенком та Олександром Стрельченко, Володимир Пилипейко посприяв придбанню меблів. Це 32 комфортних, з ортопедичними матрацами, ліжка, 32 тумбочки, 7 шкафів. Нові меблі вже встановлені у ліцеї-інтернаті.

– Наша обласна рада буде і надалі працювати в такому ритмі, бо діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої країни! – каже Володимир Юрійович.

Заступник директора з виховної роботи Шосткинського ліцею-інтернату спортивного профілю Тетяна Жуковська зазначає:

– Відпочинок в житті дитини, яка активно займається спортом, відіграє дуже важливу роль. Крім трьох годин фізкультури на тиждень, у нас, залежно від класу, по 8-14 тренерських годин. Коли дитина займається спортом, вона, звичайно, повинна комфортно відпочити. Якщо раніше дитина лягала на ліжко, і десь муляла пружинка, було незручно, некомфортно, дуже прогиналася сітка, то зараз, звичайно, завдяки цим сучасним комфортабельним ліжкам і матрацам, діти відпочивають гарно. А якщо вони гарно відпочили, то можуть з новими силами іти займатися спортом і здобувати перемоги.

Директор закладу Валерій Захарченко розповідає:

– Ліцей-інтернат спортивного профілю навіть у цих складних життєвих ситуаціях розвивається, досягає вершин, здобуває багато вагомих результатів, як на районному, так і обласному рівнях. І спортивні здобутки – це не тільки здобутки нашого колективу. Це здобутки всієї області. Бо наші діти будуть прославляти не тільки Шостку, а всю Сумщину. Депутати вкладають кошти в розвиток майбутнього, в дітей, вони дбають про здорові умови, дбають про те, щоб дитина, справді, почувала себе комфортно. Депутати розуміють, що, крім енергетики, крім безпеки, ще є діти. А діти – це майбутнє. Тому я щиро вдячний від імені всієї адміністрації депутатам обласної ради за їхній внесок і розвиток нашого закладу. Ми існували, існуємо, розвивалися й будемо розвиватися!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору