За результатами службової та фінансової діяльності року шосткинський підрозділ поліції охорони посів І місце в області

 Поділитися

Поділитися в

В Управлінні поліції охорони в Сумській області підвели підсумки службової діяльності за 2020 рік.

Як повідомляє Управління поліції охорони в Сумській області нарада відбулась у залі засідань Управління за участі керівництва та начальників структурних підрозділів і служб з дотриманням протиепідемічних заходів.

У ході наради начальник УПО Сумської області полковник поліції Олег Антонюк зазначив що у непростий 2020 рік підрозділу, як і всьому українському суспільству, довелося зіткнутися з загрозою пандемії та відповідно економічними і фінансовими проблемами. Тим не менше, кожен зробив все від нас залежне, аби гідно вистояти у цій ситуації. Більше того, працівники поліції охорони забезпечили виконання всіх без виключення завдань, що стояли перед службою.

Окремо керівник Управління подякував особовому складу за плідну та результативну працю протягом звітного періоду, наявність позитивних показників у фінансово-господарській діяльності.

Призові місця отримали працівники підрозділу з дислокацією у м. Шостка (перше місце), м. Конотоп та м. Суми. Також подяки отримали колективи бухгалтерії, чергової частини та батальйону поліції.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Интересные и оперативные новости, фото, видео. Подписывайтесь на нашу страницу!

Rodont
Rodont
Ковры
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору