Дерматолог
Авто Світ

За рахунок дітей у Шосткинській громаді спостерігається зростання захворюваності на ГРВІ

Здоров'я 15:25, 1.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

По Сумській області погодні умови сприяли поширенню збудників грипу та інших ГРВІ, тому протягом двох останніх тижнів спостерігалося зростання захворюваності, пов’язане зі збільшенням кількості хворих дітей. Наразі захворюваність знаходиться нижче епідемічного порогу на 50,7%.

Як інформують у Шосткинському районному відділі ДУ «Сумський ОЦКПХ МОЗ», по Шосткинському району захворюваність залишається на одному рівні – нижче на 71,0% середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу.

По Шосткинській громаді зростання захворюваності на ГРВІ також пов’язане зі збільшенням кількості хворих дітей. Протягом минулого тижня в громаді усього захворіло 194 особи, з них діти – 113 (на попередньому тижні – 91). Школярі складають 61% від всіх захворілих дітей

По м. Шостка на 17-му тижні рівень інтенсивності епідемічного процесу продовжує залишатись низьким (не вимагає впровадження протиепідемічних заходів). Всього захворіло – 166 осіб, з них дітей – 98 (попередній тиждень – 88 дітей – збільшення на 11%).

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору