За посібником шосткинського викладача майбутні кухарі-кондитери Сумщини навчатимуться використовувати мікрозелень в кулінарії

 Поділитися

Поділитися в

 Навчальний посібник викладача вищої категорії Шосткинського вищого професійного училища Наталії Шатських «Використання нетрадиційної сировини в кулінарії: мікрозелень» високо оцінила навчально-методична рада Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області . Посібник будуть апробовувати на обласному рівні, інформує Шосткинське вище професійне училище.

 Посібник акцентує увагу на нових видах кулінарної продукції, які, крім витонченого смаку, також виступають потужним джерелом вітамінів та мікроелементів, надзвичайно корисних для організму людини.

 Застосування доступних методик вирощування та використання мікрозелені в кулінарії дає можливість урізноманітнити асортимент харчування в закладах освіти та підвищити професійний рівень молоді, яка обрала для себе професії харчової галузі.

 На засіданні навчально-методичної ради, яке відбулось 29 грудня, було прийнято рішення провести апробацію навчального посібника Н.С. Шатських в декількох закладах професійної (професійно-технічної) освіти Сумської області, які готують кухарів-кондитерів для народного господарства України.

Робота викладача стане в нагоді і для діяльності Шосткинського вищого професійного училища, у стінах якого наразі кипить активна підготовка до відкриття навчально-практичного центру з професій «Кухар», «Кондитер», «Офіціант».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору