За первый квартал года бюджет Шосткинского района получил доходов на 1,6 млн. грн. больше, чем в прошедшем году

Влада, Фінанси 12:41, 23.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сегодня, 23 апреля, в ходе аппаратного совещания Шосткинской райгосадминистрации был рассмотрен вопрос выполнения бюджета Шосткинского района в первом квартале текущего года.

По данным начальника финансового управления РГА Ксении Бардаковой, за І квартал текущего года доходная часть районного бюджета общего фонда в целом выполнена на 26,1%. Поступило более 47 млн. грн. В специальный фонд бюджета района поступило 587 тыс. грн. Выполнение составляет 49, 7%.

Из госбюджета получена базовая дотация 2,4 млн. грн. Из областного бюджета получена дополнительная дотация на финансирования учреждений здравоохранения и образования, переданные из госбюджета, в сумме 4 млн. грн. Субвенций получено 34 млн. грн., это 26 % от суммы за год.

Собственных и закрепленных доходов в общий фонд районного бюджета поступило около 5, 7 млн. грн. Это 24,4 % необходимого за год.

По сравнению с соответствующим периодом прошлого года, получено доходов на 1 642 тыс. грн. больше.

Виконання доходної частини дало змогу нам профінансувати у повному обсязі усі наші затверджені видатки. Додаткова частина виконана в сумі 44 млн. грн. Виконання склало 24 %. Видатки спеціального фонду склали 574 тис. грн. (9,9% до річного показника). Кошти резервного фонду протягом першого кварталу не використовувалися, – отметила Ксения Бардакова.

Примечательно, что райгосадминистрация держит на контроле выполнение местных бюджетов, на Шосткинщине это 16 сельских и 1 поселковый (Воронеж). Было отмечено, что из 17-ти в первом квартале года не выполняют бюджет 4 сельсовета: Маковский (недополучено 800 грн.), Тимановский (недополучено 24 тыс. грн.), Гамалеевский (9 тыс.грн.) и Ивотской (12 300 грн.). Специалисты РГА отмечают, что невыполнение местных бюджетов, во многом, – недоработка сельских голов.

Недовиконання 800 грн. по Маково – це смішно. Бухгалтер могла перетягнути невиконані доходи та видатки… На рахунку Маківської сільради – 1,3 мільйони вільного залишку. Треба було врахувати вільний залишок, затвердити менші доходи і видатки за підсумками першого місяця. Недопрацьовує сільська рада. Фінансове управління звертає увагу на це, листи направляє. У Тиманівці ситуація складніша, недоотримано 24 тис. грн., але там виплатили 24 тисячі стимулюючих виплат, зарплату, премії за три місяці, а тепер виникають проблеми навіть з виплатою зарплати. В Івоті, коли йшли аукціони, річну сплату врахували, як надходження 2018 року, там ситуація виправиться, як і по Гамалііївці, – сообщила К. Бардакова.

Ця тенденція мені не зовсім подобається. Закінчився перший квартал, а 4 сільські ради не виконують бюджет. Я розумію, що по Маковому є проблеми з платою за землю, але у податковий кодекс внесені зміни, і ми нічого не змінимо, поки доходи від аренди за землю у селі Макове будуть у 4 рази менші. Запрошуйте бухгалтерів, спільно працюйте, нехай ідуть на зменшення доходної частини бюджету. Потрібна моя допомога – звертайтеся, щоб у цьому півріччі ми ситуацію виправили, – подчеркнул глава райгосадминистрации Виктор Жамиров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору