За останню добу у Шосткинській громаді +14 нових випадків захворювання COVID-19
Здоров'я 09:03, 6.09.2021
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Протягом останньої доби коронавірусну інфекцію підтвердили у 28 мешканців Сумщини. З них 13 – у Сумському районі, 15 – у Шосткинському (14 – у Шосткинській громаді, 1 – у Середино-Будській). Про це інформує Сумська ОДА.
Станом на 6 вересня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79662 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1357 летальних випадки, за минулу добу – 0.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: