За минулий рік на Сумщині оштрафували 43 порушники рекламного законодавства

 Поділитися

Поділитися в

 Воєнний стан, жорсткі графіки відключення електроенергії вплинули на кількість розміщення рекламоносіїв на Сумщині, як у зовнішній рекламі та і внутрішній. Але навіть в таких умовах управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснювало контроль за дотриманням законодавства про рекламу.
 За даними управління, протягом року здійснено контроль за 190 рекламоносіями , у тому числі:
  • у сфері зовнішньої реклами – 93
  • у сфері внутрішньої реклами – 90
  • в друкованих ЗМІ – 5
  • на транспорті – 2
 За результатами контролю виявлено 59 порушень, з яких: у сфері зовнішньої реклами – 35, у сфері внутрішньої реклами – 24.
 Прийнято 3 рішення про визнання реклами недобросовісною.
 До 43 порушників рекламного законодавства застосовано адміністративно-господарських санкцій на суму 49,6 тис.грн.
 До державного бюджету 32 суб’єкта підприємницької діяльності сплатили у добровільному порядку адміністративно-господарські санкції на суму 22 тис. грн., та в судовому порядку 4 суб’єкти господарської діяльності сплатили штрафні санкції на суму 11,0 тис. грн.
 – Спеціалістами відділу контролю постійно проводиться моніторинг реклами, що розповсюджується на території області і ведеться відповідна робота щодо виявлення порушень вимог законодавства про рекламу. Особлива увага приділяється контролю за дотриманням рекламодавцями вимог статті 22 Закону України «Про рекламу» щодо розповсюдження зовнішньої і внутрішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів, – зазначає управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору