За минулий рік на Сумщині нотаріуси посвідчили майже 5 тисяч заповітів

Закон, Суспільство 10:00, 28.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

 У 2021 році державні та приватні нотаріуси на теренах Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) загалом посвідчили понад 16 тисяч заповітів, зокрема на Полтавщині – понад 7 тисяч, на Сумщині – майже 5 тисяч та більше 4 тисяч правочинів – на Чернігівщині.,  повідомляє Північно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції /м. Суми/.
 За словами начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ірини Свистун, заповідач може обумовити виникнення права на спадкування в особи, яка призначена у заповіті, виконанням певної умови, як пов’язаної, так і не пов’язаної з її поведінкою (проживання у певному місці, народження дитини, здобуття освіти тощо). Разом з тим, умова, що зазначається у такому заповіті, має відповідати певним критеріям, а саме:
  • – мати конкретизований зміст – чітко регламентувати дії, які повинен вчинити спадкоємець для набуття права власності;
  • – бути правомірною – зміст умови не має порушувати норм закону чи моральних засад суспільства. Якщо, все ж таки, умова заповіту змушує вчинити протиправне діяння, вона є нікчемною;
  • – бути здійсненою – забороняється зазначати умови, що не можна виконати в принципі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору