За минулу добу вогнеборці Сумщини 17 разів ліквідовували загоряння сухої рослинності
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби, 3 вересня, підрозділи ДСНС Сумської області сімнадцять разів приборкували загоряння на відкритих територіях. Горіло зокрема й у Шосткинському районі.
Завдяки зусиллям рятувальників дані пожежі не переросли у масштабні.

Всього, упродовж доби, на гасіння таких пожеж залучалося майже 80 чоловік особового складу та 19 одиниць техніки ДСНС, а також місцеві та добровільні пожежні команди пожежні команди, зазначають у ГУ ДСНС Сумської області.
“Будьте відповідальними у дотриманні вимог пожежної безпеки. Пам’ятайте про заборону спалювання сухої рослинності. При виявленні загорянь на відкритих територіях негайно телефонуйте за номером «101»!”, – закликають рятувальники.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: