За минулу добу на Шосткинщині виявили та знищили вибухонебезпечні предмети
Поділитися в
Копіювати посилання
19 жовтня піротехнічними підрозділами ДСНС України, виявлено та знищено 3 вибухонебезпечних предмети, а саме артилерійський снаряд та 2 мінометних міни. Дані боєприпаси були виявлені в Шосткинському та Конотопському районах, інформує ГУ ДСНС у Сумській області.
Рятувальники вкотре закликають громадян бути уважними та обережними, а при виявленні небезпечних предметів ні в якому разі їх не торкатися, не намагатися перенести або розібрати. Слід негайно відійти від місця знахідки на безпечну відстань (не менше 100 м) та зателефонувати в екстрені служби за номерами «101» або «102».


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: