Дерматолог
Авто Світ

За минулу добу коронавірусну інфекцію виявили ще у 4 мешканців Шосткинського району

Здоров'я 09:09, 4.09.2021
 Поділитися

Поділитися в

За минулу добу, 3 вересня, COVID-19 підтвердили у 26 мешканців Сумщини (Конотопський р-н – 4, Охтирський р-н – 5, Роменський р-н – 3, Сумський р-н – 10, Шосткинський р-н – 4). Про це інформує Сумська ОДА. У Шосткинському районі захворіли по два мешканці у Зноб-Новгородській та Глухівській громадах.

Станом на 4 вересня 2021 року за весь час пандемії на Сумщині було зафіксовано 79595 випадки захворювання на коронавірусну інфекцію. З них 1357 летальних випадки, за минулу добу – 1 (Охтирський р-н – 1).

Наразі від COVID-19 в Сумській області одужало 77647 осіб, з них за минулу добу – 41 (Конотопський р-н – 15, Охтирський р-н – 3, Роменський р-н – 4, Сумський р-н – 18, Шосткинський р-н – 1).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору