За крок до фіналу: шосткинський «Колос» вибув з боротьби за Кубок на честь ЗСУ
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 7 травня, відбувся півфінальний матч розіграшу Кубка на честь Збройних Сил України.
В Сумах зустрілися «Колос» (Шосткинська громада) та «Колос» (Северинівка).
Шосткинці – номінальні господарі поля – швидко пропустили і вже на 6 хвилині суперник повів у рахунку. Ще у першому таймі наша команда забила гол у відповідь. На 36 хвилині відзначився Назар Волошин.
На жаль, у другому таймі шосткинський «Колос» свої шанси не використав – м’яч уперто не йшов у ворота. А ось суперник скористався помилками наших футболістів. Северинівський «Колос» зміг забити ще двічі. Підсумковий рахунок – 1:3.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: