За два місяці на Сумщині в дорожніх аваріях загинуло 4 людини, ще 50 – травмовано
Поділитися в
Копіювати посилання
У рамках операції під умовною назвою «Зимові шляхи» правоохоронці продовжують комплекс профілактичних заходів щодо забезпечення безпеки дорожнього руху та роз’яснення його учасникам основних правил, повідомляє патрульна поліція Сумської області.
На території області за грудень – січень всього відбулося 188 дорожньо-транспортних пригод, з них із постраждалими – 36, загинуло 4, травмувалось 50 осіб.
Основними причинами аварій були порушення водіями швидкісного режиму, правил маневрування та невідповідно обраний режим руху через неправильну оцінку дорожньої ситуації.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: