За добу росіяни пошкодили на Сумщині 5 багатоповерхівок, 3 приватні будинки та магазин
Поділитися в
Копіювати посилання
Упродовж минулої доби окупанти обстріляли 17 населених пунктів прикордоння Сумської області. Загалом нараховано 125 ударів, пошкоджена цивільна інфраструктура, є поранені.
Внаслідок атак з боку держави-агресора зазнали руйнувань 5 багатоквартирних будинків, 3 приватних домоволодіння, 2 автівки, магазин, господарчі споруди, адміністративні будівлі, а також лінії електропередач. Про такі наслідки повідомили в обласній поліції.

Окрім того, у Сумах поранення отримали 3 осіб.
Під ворожим вогнем опинилися й території Шосткинського району: Свеська, Есманьська, Шалигінської та Середино-Будська громади.
По ним росіяни били з мінометів, артилерії, по Есманьській громаді нанесено 1 удар дрони-камікадзе, повідомили в ОВА.
За даними фактами відкрито кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: