Дерматолог
Авто Світ

За добу росіяни пошкодили на Сумщині 14 житлових будинків та поранили жителя Шосткинського району+ Фото

Війна 09:21, 15.05.2024
 Поділитися

Поділитися в

Протягом минулої доби окупанти обстріляли 38 населених пунктів Сумської області. Загалом нараховано 296 ударів, повідомили у поліції.

За даними ОВА, під обстрілами були Хотінська, Юнаківська, Білопільська, Річківська, Миропільська, Краснопільська, Великописарівська, Глухівська, Есманьська, Шалигинська, Дружбівська, Середино-Будська, Зноб-Новгородська громади.Ворог бив зі ствольної артилерії, мінометів, РСЗВ, випускали НАР із гвинтокрила, скидали ВОГ з БпЛА.

Унаслідок артилерійського обстрілу цивільної інфраструктури м. Дружба Шостинського району тяжкі поранення отримав 49-річний цивільний чоловік.

Крім того,  пошкоджено багатоквартирний житловий будинок, тринадцять приватних будинків, чотири літні кухні, дві господарчі будівлі, газопровід, приватний автомобіль.

Минулої ночі та 15 травня зранку на Сумщині вже пролунало 165 ударів.

Зокрема, у Середино-Будській громаді зафіксовано удар дроном-камікадзе типу «FPV» (1 вибух) та мінометний обстріл (4 вибухи).

Дружбівська громада: росіяни били зі ствольної артилерії (4 вибухи).

Шалигинська громада: 10 мін скинув ворог на території громади. Також був артобстріл (7 вибухів).

Глухівська громада: здійснено артилерійський обстріл (24 вибухи).

За даними фактами відкрили кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору