За добу окупанти пошкодили в області 6 житлових будинків, магазин та об’єкти цивільної інфраструктури
Поділитися в
Копіювати посилання
Минулої доби окупанти 65 разів відкривали вогонь по території нашого регіону, під обстрілами опинились 33 населених пункти. Загалом нараховано 185 ударів, повідомляють в обласній поліції.
Унаслідок обстрілів пошкоджено 6 приватних житлових будинків, господарчу споруду, заклад дошкільної освіти, 2 легкових автомобіля. Такі наслідки ворожих обстрілів у Сумському районі.
За даними ОК “Північ”, також пошкоджено 2 об’єкти цивільної інфраструктури та магазин.
️За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України «Порушення законів та звичаїв війни».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: