За декілька місяців шосткинський «Едем» здобув три Гран-прі + Фото
Поділитися в
Копіювати посилання
Вчора, 26 жовтня, у Києві відбувся Міжнародний конкурс мистецтв «Таланти країни» в рамках проєкту «Соняшник».
Серед 50 номерів і більш ніж 300 учасників ансамбль сучасного танцю «Едем» Центру естетичного виховання (керівники колективу Яна Богдашкіна та Єлизавета Акуленко) з номером «Люди-Титани» здобув найвищу нагороду – Гран-Прі.
Наш ансамбль відзначений Кубком, медалями та дипломами.
За останні 4 місяці на творчих конкурсах шосткинський «Едем» отримав Гран-прі втретє.
Джерело фото: Фейсбук-сторінка ансамблю сучасного танцю «Едем»
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: