За 8 місяців державними виконавцями Шостки на користь дітей стягнуто 9 млн. грн. аліментів
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Державні виконавці Сумщини попри повномасштабну війну в країні не збавляють обертів в надважливому векторі роботи – забезпеченні фінансових інтересів дітей, адже війна не виключає обов’язку батьків утримувати своїх нащадків, повідомляє Шосткинський відділ ДВС Сумської області.
Так, державними виконавцями Шосткинського відділу Державної виконавчої служби протягом 8 місяців поточного року на користь дітей перераховано від батьків понад 9 мільйонів гривень аліментів.
Державні виконавці наголошують, що відрахування аліментів із заробітної плати чи інших доходів боржника залишається незмінним навіть в період дії воєнного стану.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!


Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: