З яких причин вам можуть відмовити у отриманні кредиту: інтерв’ю з Мілоан

Споживач 12:40, 2.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Рівень схвалення онлайн-кредитів в середньому становить 95-97%. Мікрофінансові компанії досить лояльно ставляться до клієнтів і видають кошти навіть безробітним і позичальникам з негативною кредитною історією. Однак, незважаючи на це, відмови в МФО також трапляються.

З яких причин заявка на мікрокредит може бути відхилена? Щоб знайти відповідь на це питання, ми завітали в офіс компанії Miloan. З нами спілкувався менеджер Вадим.

— Вадиме, компанія Мілоан пропонує клієнтам конкурентні кредитні послуги. На сайті вказано, що навіть при першому зверненні можна отримати 20 000 гривень на 30 днів. Скажіть, будь-ласка, який відсоток схвалення заявок у Мілоан?

— Так, дійсно, на початку 2021 року компанія збільшила суму позики до 20 тисяч гривень. Наразі рівень схвалення заявок у Мілоан становить 97%. Ми одобрюємо 8-9 заявок з 10.

— Це вражає! Цікаво, а у кого найвищі шанси отримати позику?

— На першому місці зареєстровані клієнти, які отримали і вчасно повернули одну або декілька позик. Багатьом з них ми схвалюємо кредити автоматично без зайвих перевірок. Детальніше ви можете прочитати на сайті (закріплюємо для вас посилання https://miloan.ua/s/zaim-online-bez-otkaza).

Також високі шанси у нових клієнтів, які працевлаштовані, мають стабільний дохід і позитивну кредитну історію.

— Добре, а якщо людина тимчасово безробітна або якщо у неї декілька років тому були прострочення по банківському кредиту — вона може розраховувати на схвалення заявки в Мілоан?

— Так, ми досить лояльні до наших клієнтів. Прострочення по банківському кредиту, яке було 1-2 роки тому — це не привід для відмови. До нас часто звертаються студенти, люди, які працюють неофіційно, пенсіонери, жінки в декреті, боржники і ми видаємо їм кредити. Але тут є свої нюанси. Наприклад, при перших зверненнях такі позичальники рідко отримують максимальні 20 000 гривень. Ми видаємо їм нижчі суми і дивимось, наскільки відповідально вони відносяться до своїх боргових зобов’язань. При наступних звернення ліміт збільшується.

— А якщо така ситуація: у позичальника вже є кредит в іншій МФО і він звертається в Мілоан, щоб отримати ще один. Заявка може бути схвалена?

— Якщо у клієнта немає великих заборгованостей, то він може отримати кошти в Мілоан, маючи діючий кредит в іншій компанії.

— Зрозуміло. Давайте поговоримо про відмови. У яких випадках Мілоан 100% відмовляє?

— Найчастіша причина — це невідповідність за віком. Ми не видаємо кредити особам до 18 років, а також громадянам старше 65 років. Також вагомий привід — відсутність українського громадянства і реєстрації на території країни. Крім цього, ми досить ретельно відстежуємо шахрайські прояви. Якщо хтось намагається отримати кошти на чужу картку, використовуючи чужий номер мобільного чи документи — заявка буде 100% відхилена.

Також негативні відповіді у нашій компанії отримують позичальники з множинними простроченнями і ті, хто допускають помилки при заповненні анкети. На цьому етапі слід бути особливо уважним. Краще кілька раз перевірити дані і отримати позитивну відповідь, ніж нашвидкоруч заповнити всі поля, переплутати цифри у документах і 100% отримати відмову.

— А як ви перевіряєте клієнтів? Є якісь сервіси, що дозволяють розпізнати шахраїв? Чи це секретна інформація?

— Ні, чому ж? Усі наші клієнти знають, що при першому зверненні потрібно пройти ідентифікацію через BankID або за допомогою фото паспорту. Новим клієнтам ми завжди передзвонюємо, щоб підтвердити дані і поставити додаткові питання. Також перед відправкою заявки потрібно пройти верифікацію картки. Плюс — ми використовуємо скоринг, перевіряємо дані позичальників в офіційних джерелах. Шахраям витримати таку кількість перевірок просто нереально.

— Вадиме, дуже дякуємо Вам за відповіді! Інтерв’ю вийшло досить пізнавальним.

Нагадаємо, що в компанії Мілоан можна отримати кредит онлайн на суму від 500 до 20 000 гривень. Перша позика видається під 0,01% в день. Користуватися коштами можна в період від 1 до 30 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Реклама

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору