З Шостки видворили росіянина-нелегала

Правопорядок 14:15, 20.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

18 травня працівники управління Державної міграційної служби у Сумській області забезпечили супровід та поміщення до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців 44-річного громадянина РФ. Відповідне рішення ухвалив Шосткинський районний суд.

Факт незаконного перебування в Шостці неврегульованого мігранта було встановлено в лютому поточного року, пишуть Сумські дебати. До порушника вжито заходи адміністративного впливу та прийнято рішення щодо його примусового повернення до країни походження.

З урахуванням повної бездіяльності іноземця в частині оформлення дозвільних документів на проживання, ігнорування заходів адмінвпливу, невиконання рішення щодо примусового повернення суд в повному обсязі підтримав позов міграційної служби щодо видворення порушника міграційного законодавства за межі території України, вже в примусовому порядку, із затриманням строком на 6 місяців з поміщенням до ПТПІ.

Після завершення процедури ідентифікації порушника міграційного законодавства та оформлення дозвільних документів для перетину державного кордону громадянин РФ покине територію України щонайменше на найближчі 5 років (рішення про видворення супроводжується забороною в’їзду терміном на 5 років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!

Rodont
Rodont
Ковры

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору