З Шостки евакуювали дев’ятьох дітей — Гуманітарна місія «Проліска»
Поділитися в
Копіювати посилання
4 жовтня 2024 року Гуманітарна місія «Проліска» евакуювали з центру соціально-психологічної реабілітації в місті Шостка дев’ятьох дітей та двох дорослих, які їх супроводжували. Серед вивезених була одна дитина з інвалідністю. Допомогу працівники неурядової організації надали за підтримки Гуманітарного фонду для України. Дітей забезпечили гігієнічними наборами. У автобусах працювали психологи, які навчали навичок стрес-менеджменту.
Евакуацію здійснили також у Хоружівському центрі Роменського району.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
Шостка.INFO в Telegram. Цікаві та оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на нашу сторінку!








Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: